У 2023 році німецькі водії простояли в заторах 427 000 годин

За даними громадської організації автомобілістів Німеччини ADAC, у 2023 році німці провели в дорожніх заторах 427 000 годин, що більше, ніж у 2022. На інтенсивність дорожнього руху вплинули будівельні роботи, сезон відпусток та святкові дні.

За статистикою, найбільше заторів спостерігалося щосереди та по четвергах. Натомість у вихідні та щопонеділка автомобілісти стикалися з проблемою пробок найменше. Сподівання на те, що пільговий проїзний Deutschland Ticket допоможе розвантажити дороги у години пік, не виправдалися.

Особливо інтенсивний трафік був влітку, однак пік завантаженості прийшовся на п’ятницю 29 вересня. Ймовірно, багато водіїв скористалися подовженими вихідними напередодні Дня німецької єдності 3 жовтня.

Інтенсивність трафіку по місяцях за останні роки, зображення ADAC

Загалом було зафіксовано 691 затор довжиною не менше 20 кілометрів. Найдовший із них – 56 км – утворився в січні на трасі А61.

За прогнозами, у 2024 році ситуація з заторами погіршиться, зокрема через велику кількість будівельних майданчиків на автошляхах.

Кількість годин проведена німецькими водіями у заторах, зображення ADAC

Отже, затори залишаються серйозною проблемою для німецьких автомобілістів. Кількість годин, втрачених в пробках, зросла у 2023 році до 427 тисяч. Найгірша ситуація спостерігається посеред тижня та влітку через ремонтні роботи, відпустки та свята. У 2024 очікується подальше погіршення через збільшення будівництва. Для розв’язання проблеми потрібні додаткові інфраструктурні проєкти та заохочення громадського транспорту.

Читати також:

Кількість автомобілів в Німеччині зростає

Вартість водійських прав: чому витрати на автошколу ростуть і що впливає на ціни

Страховка автомобілів стане дорожчою в Німеччині

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja