Суд підтвердив екстремістський статус молодіжного крила правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини”

Адміністративний суд у Кельні відхилив позов правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини” (АдН) та її молодіжної організації “Молодіжна альтернатива” на рішення Федерального відомства з охорони конституції.

Раніше спецслужба визнала “Молодіжну альтернативу” екстремістським угрупованням.

У своєму вердикті суд наголосив на антиконституційних зусиллях молодіжки АдН, які навіть посилилися з моменту попереднього рішення. Зокрема, центральна політична ідея організації – “збереження німецької нації в її етнічному стані” – порушує принцип людської гідності.

Крім того, судді зафіксували масштабну ксенофобську агітацію з боку молодіжної організації, націлену насамперед проти мусульман. Її представники принижують усіх мігрантів та біженців, називаючи їх “паразитами та злочинцями”.

Також “Молодіжна альтернатива” веде агітацію проти принципів демократії на федеральному, регіональному та місцевому рівнях. Зокрема, організація прирівнює ФРН до диктаторських режимів, а також підтримує контакти з визнаними антиконституційними угрупованнями.

Рішення кельнського суду можна оскаржити у Вищому адміністративному суді Мюнстера.

Нагадаємо, що у 2019 році Федеральне відомство з охорони конституції класифікувало “Молодіжну альтернативу” як угруповання з ознаками правого екстремізму. А у 2023 році визнало її безперечно правоекстремістською організацією. За словами голови відомства, пропаганда образу ворога та розпалювання ворожнечі створюють ґрунт для агресивних дій щодо певних груп населення.

Таким чином, суд підтвердив законність рішення спецслужб щодо радикальних поглядів та дій молодіжного крила АдН. Це дає право для посиленого моніторингу організації та можливої заборони в майбутньому.

За інформацією видання Welt

Читати також:

Мечеть у Німеччині отримала погрози через доставку їжі

Громадська думка щодо правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини” (АдН) практично не змінилася

“Альтернатива для Німеччини” обіцяє референдум про вихід з ЄС

Масові протести в Німеччині проти партії АдН

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja