Страховка автомобілів стане дорожчою в Німеччині

Згідно прогнозам страхової компанії Hannover Rück в майбутньому власникам автомобілів доведеться набагато більше платити за страхування транспортного засобу.

За словами Міхаеля Пікеля, керівника Hannover Rück в Німеччині, зростання вартості запчастин та ремонту за цінами вище середнього призвело до “масштабних втрат” серед страховиків. Німецькі перестраховики Hannover Rück та Munich Re, зустрічаються з першорядними страховими компаніями, такими як Allianz та Axa, з неділі в Баден-Бадені, щоб визначити умови поновлення угоди на 2024 рік на німецькому ринку.

Йдеться також про умови страхування транспортних засобів – найбільшого за обсягом підрозділу майнового бізнесу та страхування від нещасних випадків. Hannover Re займає третє місце серед світових перестраховиків і є найбільшим перестрахувальником транспортних засобів у Німеччині разом з Huk Coburg та ​​Allianz.

Користувачі платформ Verivox та Check24 повідомляли вже протягом останніх днів про підвищення ставок на 16% – залежно від того, чи йдеться про ОСЦПВ (автоцивілки), часткове каско чи повне каско. Проте ці портали дивляться лише на тарифи для нових клієнтів. Hannover Rück також враховує тарифи для клієнтів, які залишаються вірними своєму страховику.

Багато автостраховиків підвищили ціни, перш за все, для своїх старих клієнтів, пропонуючи новим клієнтам відносно вигідні умови. Боротьба за конкурентність в галузі завадила загальному підвищенню ставок. За оцінками Hannover Rück, в цьому році автостраховики сплачуватимуть на 2,9 мільярда євро більше за збитки, адміністрування та розповсюдження, ніж вони збирають від внесків. За прогнозами Hannover Rück, середні збитки будуть продовжувати рости в 2024 році. Тому мінуси автостраховиків за рахунок підвищення ставок зменшаться лише до 2,7 мільярда євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja