Черговий акт вандалізму проти ханукії стався в Берліні

У Берліні знову стався акт вандалізму, спрямований проти ханукального світильника. Інцидент трапився в районі Шьонеберґ, де невідомі особи розбили лампу та відірвали табличку, що прикріплена до ханукії. Поліція розпочала розслідування цього випадку. Це не перший подібний випадок в Берліні: кілька днів тому антисемітський напад стався в районі Шмарґендорф.

Загалом у цьому році в столиці Німеччини запалили 45 ханукальних світильників, включаючи ті, що розташовані перед Палатою депутатів Берліна, на площах Александерплац і Брайтшайдплац, а також перед будівлями адміністрацій районів Ліхтенберґ, Шьонеберґ і Штеґліц. Одна з найбільших у Євросоюзі ханукій заввишки 10 метрів встановлена перед Бранденбурзькими воротами.

Цього року світильники вперше були застраховані від вандалізму. Поліція Берліна, реагуючи на напад бойовиків ХАМАСу на Ізраїль у жовтні, збільшила охорону єврейських та ізраїльських установ і підвищила заходи безпеки під час церемоній запалювання ханукії біля Бранденбурзьких воріт.

Ханука- юдейське свято світла. Щоденно з 7 по 15 грудня запалюється нова свічка на ханукальних світильниках, при цьому загалом до кінця свята буде вісім свічок. Традиційно, під час святкування Хануки відбуваються молитви, співи та розповідь про історію свята. Євреї в усьому світі зазвичай відзначають це свято разом з рідними та друзями.

Джерело: DW

Читати також:

Бранденбурзькі ворота знову помаранчеві завдяки “Останньому поколінню”

У центрі Берліна пройшов протест проти поставок зброї в Україну (+Відео)

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja