У аеропорту Ганновера в африканки конфіскували 40 кілограмів тухлого м’яса

Співробітники митної служби вилучили у мандрівниці з Беніну, яка прилетіла до Ганновера, дві валізи, повністю набиті протухлим м’ясом.

“Дві валізи були наповнені не одягом чи чимось подібним, як зазвичай, а загалом близько 40 кілограмів неохолоджених м’ясних та рибних продуктів”, – розповів представник митниці Енріко Бахер.

Від продуктів, які провели у валізах як мінімум 11 годин, йшов різкий неприємний запах. Про це повідомляє видання Bild.

“На жаль, у багажі мандрівників у нас нерідко можна знайти м’ясні продукти, але з огляду на їх кількість, це була незвичайна знахідка навіть для моїх досвідчених колег”, – додав Бахер.

Митники навіть не змогли визначити, що це за м’ясо і риба. За узгодженням з ветеринарною службою дві валізи та їх вміст було конфісковано і знищено.

До імпорту продуктів тваринного походження застосовуються суворі правила через можливий ризик епідемій. Якщо м’ясо, молоко та продукти з них (наприклад, сир чи ковбаса) ввозяться приватно, ці товари необхідно перевірити на кордоні.

Лише в аеропорту Ганновера у 2022 році співробітники митної служби загалом конфіскували понад дві тонни продуктів тваринного походження.

Експерти пояснюють, що подібна “контрабанда” є досить поширеним явищем. Люди намагаються таким чином заощадити на харчуванні або привезти знайомим смаки батьківщини. Проте це становить серйозну загрозу поширення хвороб. Тому митний контроль продуктів тваринного походження має першочергове значення для забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки.

Читати також:

Український пенсіонер намагався вивезти з Німеччини майже півмільйона євро готівкою

Знаменитого Шварценеггера затримали на митниці в Мюнхені

Світлина: Bild

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja