Dax: проміжний баланс перед падінням доходів

Загальний прибуток групи Frankfurt Dax зріс на 6% відсотків, це становить майже 7,1 мільярда євро, порівняно з тим же періодом минулого року. Аналітики відмічають можливе зростання витрат та збільшення резерву для можливих запізнень з виплатами кредитів.

Очікується, що середні показники прибутку перед оподаткуванням, складатимуть у другому кварталі 1,2 мільярда євро, за таких умов, можна сказати, це на чверть менше, порівняно з минулим роком. Акціонери повинні розподілити прибуток у розмірі 571 млн євро, що на 45% менше, ніж у другому кварталі минулого року.

Deutsche Bank розпочав 2023 рік із мільярдним прибутком. Генеральний директор Крістіан Шевінг пообіцяв тримати планку. Рада директорів припускає можливим рентабельність капіталу в 10% після сплати податків, у 2025 році. З іншого боку, за прогнозами аналітиків, прибутковість цього року впаде до 6,1%, до того ж,  другий квартал може розпочатись зі зниженням до 4%.

Загалом у 2022 році Deutsche Bank досяг найвищого профіциту за останніх 15 років: після вирахування процентних виплат власникам субординованих облігацій балансовий прибуток склав трохи більше 5,0 мільярдів євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja