В Німеччині кожен четвертий робітник заробляє менше 14 євро на годину

Понад дев’ять мільйонів працівників у Німеччині заробляють трохи більше мінімальної зарплати. Голова фракції лівих в парламенті, Дітмар Барч вважає, що рівень заробітної плати занадто низький, до того ж, така тенденція передбачає суттєву обмеженість фінансових можливостей у пенсійному віці.

Майже кожен четвертий у Німеччині заробляє менше 14 євро на годину. За даними Федерального статистичного відомства за квітень 2022 року 14,8% робітників заробляють 12 євро на годину. 

23,35% працевлаштованих у Німеччині, тобто 9,3 мільйонів з 39,8 мільйона працівників, заробляють менше 14 євро на годину, що трохи перевищує мінімальну ставку.

Якщов майбутньому не підвищити мінімальну заробітну плату, бідності у пенсійному віці не оминути!

«Якщо кожна четверта людина в Німеччині заробляє менше 14 євро в брутто на годину, ми маємо рівень заробітної плати, який явно є занадто низьким для Німеччини», — сказав «Funke» Дітмар Барч. 

«Мінімальна заробітна плата в 14 євро тепер буде необхідною для компенсації інфляції».

Торік, коаліція «Світлофор» підвищила мінімальну зарплату до 12 євро. Наприкінці червня Комісія з мінімальної заробітної плати запропонувала збільшити мінімальну зарплату до 12,41 євро за годину з 1 січня 2024 року та до 12,82 євро на початку 2025 року.

Барч назвав таке підвищення “драматичною втратою реальних зарплат”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja