“Лаціо” здобув мінімальну перемогу над “Баварією” у Лізі Чемпіонів завдяки пенальті Іммобіле

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА “Лаціо” мінімально переміг “Баварію” з рахунком 1:0 завдяки реалізованому пенальті від капітана Чіро Іммобіле.

Переможний гол з пенальті Іммобіле забив у середині другого тайму. Перед цим Густав Ісаксен прорвався у штрафний майданчик гостей під час гострої контратаки “Лаціо”, але був збитий захисником “Баварії” Дайо Упамекано, який за це отримав пряму червону картку.

У першому таймі господарі намагалися діяти дуже компактно і періодично створювали небезпечні моменти. Зокрема, Луїс Альберто пробив повз ворота з гарної позиції. У гостей до успіху був близький Лерой Сане, який не скористався оригінальним розіграшем штрафного з Томасом Мюллером.

Джамал Мусіала теж не зміг влучно пробити після чудової комбінації “Баварії”. Мюнхенці дуже намагалися зрівняти рахунок у другому таймі, граючи в меншості, але не досягли успіху. Проте їх гра натякає, що в цьому протистоянні вся боротьба ще попереду.

Тренер “Лаціо” Мауриціо Саррі відзначив, що його команді довелося терпіти в першому таймі, коли “Баварія” домінувала. Після перерви господарям вдалося забити дуже важливий гол капітаном Іммобіле з пенальті. Граючи в більшості, “Лаціо” міг і подвоїти перевагу, але не реалізував ще один момент. Тепер римлянам буде непросто відстояти цей результат у матчі-відповіді.

Тренер “Баварії” Томас Тухель розчарований поразкою. Він не може пояснити, чому його команда втратила впевненість у другому таймі та пропустила вирішальний гол. Але мюнхенцям треба грати відповідну гру вдома, де вони не програвали з квітня 2021 року.

Отже, завдяки реалізованому пенальті свого лідера Чіро Іммобіле “Лаціо” здобув мінімальну, але дуже цінну перемогу над фаворитом – “Баварією”. Проте німецький гранд у матчі-відповіді спробує реабілітуватися перед власними уболівальниками.

Склад “Лаціо”: Проведел; Марушич, Романьйолі, Маріо Хіла (Патрік 81), Хюсай (Лаццарі 60); Ґендузі, Катальді, Луїс Альберто (Камада 81); Ісаксен (Педро Родрігес 74), Іммобіле (Кастельянос 74), Феліпе Андерсон

Склад “Баварії”: Нойєр; Мазрауї, Упамекано, Кім, Ґеррейру; Кімміх, Ґорецка (де Ліхт 73); Сане (Тель 81), Мюллер (Шупо-Мотінґ 81), Мусіала; Кейн