Напад на депутата Бундестагу: у Німеччині чоловік атакував Родеріха Кізеветтера

У німецькому місті Ален, федеральна земля Баден-Вюртемберг, сталася напружена ситуація під час передвиборчого заходу. Чоловік напав на депутата Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу Родеріха Кізеветтера біля агітаційної намету його партії.

Як повідомляє місцева поліція, вранці 1 червня на ринковій площі Алена 55-річний чоловік почав вербально ображати Кізеветтера, назвавши його “розпалювачем війни”. Після словесних образ нападник штовхнув політика, через що той впав на землю. Кізеветтер зазнав легких травм, але медична допомога йому не знадобилася.

“Я простояв там менш ніж п’ять хвилин, коли він підійшов і почав кричати, назвавши мене “розпалювачем війни”, – розповів Кізеветтер місцевому виданню Schwäbische.de. – Після цього він штовхнув мене, і намет, під яким ми стояли, впав. Я не знав, хто це, тому пішов за ним з мобільним телефоном, щоб зафіксувати інцидент. Побачивши це, він підбіг, вдарив мене і штовхнув у високу клумбу”.

Поліція поки що не називає мотиви нападу, але відомо, що особа зловмисника встановлена. За даними Schwäbische, ним виявився Петер Баур — кандидат у депутати місцевої ради від нового виборчого списку “Die Herzschrittmacher” (“Кардіостимулятори”).

Родеріх Кізеветтер є одним з найбільш послідовних прихильників надання Україні максимальної військової допомоги з боку Німеччини. Зокрема, він закликав до того, щоб Захід взяв на себе протиповітряну оборону в західних регіонах України, а також виступав за прямі постачання Києву ракет TAURUS з Німеччини.

Джерело: DW

Читати також:

Християнські демократи ФРН закликають Захід забезпечити ППО на заході України

Жахливий напад з ножем на політика у центрі Мангейма

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja