Поранений у Мангеймі поліцейський помер в лікарні

У німецькому місті Мангейм сталася трагічна подія, що обурила всю країну. Під час мітингу антиісламського руху Pax Europa 25-річний афганець із ножем напав на учасників акції. Одним з постраждалих виявився поліцейський, який отримав, як виявилось, смертельне поранення.

Інцидент стався 29 травня на Ринковій площі Мангейма. На відео, що розповсюдилося в соцмережах, видно, як чоловік з довгою бородою та в окулярах раптово почав завдавати ударів ножем людям, які зібралися біля наметового містечка Pax Europa. Кілька чоловіків безрезультатно намагалися роззброїти нападника, і лише постріл поліцейського зміг зупинити його.

Поранений правоохоронець був терміново прооперований, введений у штучну кому, проте 2 червня він помер. Федеральне відомство кримінальної поліції Баден-Вюртембергу та прокуратура Карлсруе підтвердили цю сумну звістку.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив глибокі співчуття родині загиблого “мужнього поліцейського”, чия відданість справі забезпечення безпеки громадян заслуговує на найвищу пошану. Прем’єр-міністр Баден-Вюртембергу Вінфрід Кречман також був вражений цією трагедією.

Ймовірним нападником виявився 25-річний громадянин Афганістану, який з 2014 року проживав у Німеччині, був одружений та мав двох дітей. За місцем його проживання у Гессені вже провели обшук. Поки що нападник не допитаний через поранення від пострілу поліцейського.

Окрім правоохоронця, під час інциденту постраждало ще п’ятеро учасників мітингу. За інформацією Pax Europa, головною метою нападу був лідер цього антиісламського руху Міхаель Штюрценбергер.

Ця трагедія сколихнула всю Німеччину і показала, наскільки ризикованою та небезпечною є робота поліцейських, які стоять на сторожі безпеки громадян.

Джерело: DW

Читати також:

Жахливий напад з ножем на політика у центрі Мангейма

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja