Голова МЗС Німеччини: ХАМАС не зацікавлений у припиненні війни проти Ізраїлю

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок різко розкритикувала рух ХАМАС під час свого виступу на радіо Deutschlandfunk. На її думку, ця палестинська організація не представляє інтереси палестинського народу та не прагне полегшити його страждання.

“Протягом останніх місяців ми знову і знову спостерігаємо, що ХАМАС, визнаний терористичною організацією, явно намагається продовжити цю жахливу війну”, – наголосила міністр Бербок.

Глава німецької дипломатії також підкреслила, що звільнення ізраїльських заручників, яких утримують у Секторі Гази, повністю залежить від рішення ХАМАС. Наразі ця організація розглядає нову пропозицію Ізраїлю щодо припинення вогню та звільнення заручників.

США закликали керівництво ХАМАС погодитися на цю пропозицію, проте, на думку Анналени Бербок, організація не виявляє жодного бажання йти на компроміси та припиняти насильство проти ізраїльської держави.

Ситуація на окупованих палестинських територіях залишається напруженою через регулярні збройні сутички між палестинцями та ізраїльською армією. Позиція ХАМАС, який відмовляється від переговорів, лише погіршує гуманітарну кризу в регіоні та не дозволяє знайти політичне врегулювання багаторічного конфлікту.

Джерело: Bild

Читати також:

Бербок окреслила своє бачення майбутнього Палестини після війни в секторі Гази

Генсека НАТО Столтенберга помітили на таємній зустрічі з главою МЗС Німеччини

Cвітлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja