Канцлер Німеччини Олаф Шольц анонсував створення акаунту уряду країни в TikTok

Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловився на підтримку ідеї створення офіційного акаунту федерального уряду країни в популярній соціальній мережі TikTok. “Федеральний уряд також обговорює цю тему, і я вважаю, що це було б правильним рішенням”, – заявив Шольц під час зустрічі з громадськими ініціативами у Дрездені.

За словами канцлера, його вже тривалий час запитують, чому в TikTok настільки активні популісти з партії “Альтернатива для Німеччини”, тоді як соціал-демократи та християнські демократи майже не представлені.

У федеральному уряді та міністерствах, зазначив Олаф Шольц, вже кілька місяців триває обговорення того, на яких онлайн-платформах варто бути присутнім, а на яких – ні.

Водночас канцлер закликав громадян Німеччини підтримувати активне соціальне життя не лише в онлайні, а й у реальності. За його словами, раніше люди більше спілкувалися в спортивних клубах, пабах, родинному колі, а зараз дехто знаходить однодумців у соцмережах навіть щодо абсурдних ідей. Тому важливо вміти давати відсіч таким людям у реальному житті, наголосив Олаф Шольц.

Таким чином, створення урядового акаунту в TikTok має на меті посилити присутність впливових політичних сил Німеччини в інформаційному просторі та протистояти поширенню радикальних і популістських ідей.

Джерело: видання Deutsche Welle

Читати також:

Канцлер Олаф Шольц опублікував фото зі своїм «американським двійником»

Суд підтвердив екстремістський статус молодіжного крила правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини”

Громадська думка щодо правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини” (АдН) практично не змінилася

Світлина з соціальної мережі X (колишній Twitter)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja