«Ми маємо зробити все можливе, щоб не допустити перемоги Росії в Україні», – канцлер Німеччини

У своїй статті для The Wall Street Journal канцлер Німеччини Олаф Шольц написав, що Захід повинен докласти максимум зусиль, аби не допустити поразки України у протистоянні з російською агресією.

Перемога Росії не лише покладе край Україні як вільній, демократичній та незалежній державі, а й радикально змінить Європу, а також завдасть удару ліберальному світовому порядку, пише Шольц у своїй статті для WSJ.

Він додав, що спроба Москви силовим шляхом захопити територію сусідньої країни може стати прикладом для інших авторитарних лідерів. Поки що Путін не досяг жодної зі своїх військових цілей, пише глава німецького уряду. Це пов’язано з героїчною боротьбою українського народу, а також з фінансовою та військовою підтримкою Заходу, зазначив Шольц.

Попри підтримку Заходу, Україна найближчим часом може зіткнутися з серйозною нестачею зброї та боєприпасів, оскільки обсяги допомоги, що надаються Києву, недостатні. “Довгострокові наслідки та витрати неспроможності зупинити агресію Путіна затьмарять будь-які інвестиції, які ми робимо зараз”, – пише Шольц.

Щоб уникнути поразки України, Шольц пропонує свій план дій, головними складовими якого є продовження Заходом підтримки України та посилення оборони НАТО. Він нагадує, що на початку лютого ЄС виділив Україні додаткову фінансову допомогу у розмірі 54 млрд доларів протягом наступних чотирьох років.

“Це має бути доповнено додатковою військовою допомогою, і я закликав своїх європейських колег прийняти необхідні бюджетні рішення”, – пише Шольц. Раніше він казав, що це рішення ЄС може сприяти виділенню Вашингтоном нової допомоги Києву.

Що стосується посилення НАТО, то канцлер Німеччини пообіцяв розмістити повноцінну бойову бригаду у Литві, на східному фланзі Північноатлантичного альянсу. “Що швидше Путін зрозуміє, що Захід залучений у цю війну надовго, то швидше закінчиться війна проти України”, – наголосив Шольц, додавши, що єдиний спосіб досягти тривалого миру – це зберегти підтримку, єдність та рішучість.

Підсумовуючи зазначимо, що у своїй статті канцлер Німеччини наголосив, що Захід має і надалі всебічно підтримувати Україну та посилювати оборону НАТО, аби не допустити перемоги Росії. Лише так можна досягти тривалого миру в Європі, на думку Олафа Шольца.

Читати також:

Шольц і Сунак обговорили підтримку України на тлі проблем з допомогою США

Рейтинг уряду Німеччини падає: 3⁄4 населення незадоволені роботою Шольца

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja