Профспілка залізничників у Німеччині пообіцяла продовжити страйки

Німецька профспілка машиністів локомотивів (die Gewerkschaft Deutscher Lokomotivführer (GDL)) заявила в п’ятницю, 24.11.2023, про ще один страйк проти Deutsche Bahn. Причина у невдачі попередніх переговорів. Голова профспілки Клаус Везельскі (Claus Weselsky) заявив, що ніяк не вдається досягти компромісу, оскільки залізниця відмовляється вести переговори щодо трьох основних вимог.

Попередні колективні переговори провалилися, і страйк буде продовжено”, – заявила профспілка робітників залізничного транспорту Німеччини GDL, 24 листопада. Про це повідомляє німецький портал новин 1&1.

Суперечка про заробітну плату між оператором залізниць Німеччини компанією Deutsche Bahn та профспілкою GDL продовжує загострюватись. Прийти до компромісу найближчим часом не вийде, що негативно вплине на пасажирів.

Глава GDL Клаус Везельські оголосив, що профспілка організовуватиме нові страйки. Точних дат майбутніх страйків Везельські називати поки не став.

Член правління Deutsche Bahn Мартін Зайлер заявив, що профспілка GDL відхилила пропозицію про тритижневе різдвяне перемир’я. “Ми спеціально запропонували GDL провести різдвяне перемир’я в період з 15 грудня по 7 січня”, – повідомив Зайлер, зазначивши, що GDL піти на перемир’я не погодилися.

Везельскі у своїй заяві нічого не говорив про можливе різдвяне перемир’я. Раніше він повідомляв, що GDL страйкувати на Різдво не буде, при цьому не уточнюючи про який період часу йдеться.

Голосування членів GDL щодо безстрокових страйків триває, результати голосування очікуються наприкінці грудня. Якщо 75% погодяться на безстроковий страйк, то GDL може використати цей спосіб тиску у суперечці про зарплату.

Нагадаємо, тиждень тому GDL паралізували роботу значної частини залізничного транспорту по всій Німеччині, провівши 20-годинний попереджувальний страйк. Внаслідок страйку було скасовано близько 80% рейсів поїздів далекого прямування.

Про те, коли саме буде новий страйк, поки що не повідомляється. Пропозиція Deutsche Bahn укласти так зване «різдвяне перемир’я» на період із 15 грудня по 7 січня не була прийнята.

Профспілка вимагає скорочення щотижневої тривалості робочого часу для тих, хто працює позмінно, з 38 до 35 години на тиждень з повною компенсацією заробітної плати. Крім того, виплати ще 555 євро на місяць, а також надбавку за інфляцію. Своєю чергою, залізниця запропонувала підвищення заробітної плати на 11% терміном на 32 місяці та компенсацію інфляції.

До теми

Німеччина планує будівництво великого залізничного тунелю до Чехії. Очікують, що залізничний тунель довжиною близько 30 кілометрів від німецького міста Гайденау до чеського міста Усті-над-Лабем значно скоротить час у дорозі між Прагою та Дрезденом. Залізнична лінія також скоротить час подорожі для пасажирів, які прямують з Берліна чи Гамбурга до Відня, Братислави чи Будапешта.


Читати також:

Німецькі потяги стали часто спізнюватися через зношене залізничне покриття

Cім постраждалих після зіткнення поїздів в Обербайєрні

Машиністи в Німеччині оголосили 20-годинний страйк, слід очікувати скасування та затримки поїздів по всій території країниСвітлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja