Майже за розкладом: нормалізація залізничного руху в Німеччині

Рух поїздів відбувається згідно розкладу, за винятком регіональних обмежень. У понеділок вранці Deutsche Bahn розпочала роботу з незначними змінами у розкладі.

Профспілкою EVG було відмінено 50-годинний страйк робітників, проте їх представники продовжують переговори з приблизно 50 приватними залізничними компаніями з кінця лютого.

За попередньою інформацією, залізничне та автобусне сполучення відновлено майже повністю у: Гамбурзі, Тюрингії, Саксонії, Саксонії-Ангальт, Нижній Саксонії, Саарі, Гессені, Північному Рейн-Вестфалія, Рейнланд-Пфальці, Бремені та Бранденбурзі.

Іншим транспортним компаніями, також, довилось пристосовуватись спочатку до довготривалого страйку робітників, потім до неочікуваного відновлення роботи через відміну останнього.

Найбільша приватна асоціація транспортних компаній на Сході Німеччини (Die ODEG – Ostdeutsche Eisenbahn GmbH), також, повідомила про часткові скасування руху, які переважно впливають на залізничні маршрути в Бранденбурзі. Як зазначено представниками компанії, Ерфуртська залізниця запровадила двогодинний інтервальний розклад на всіх маршрутах. За попередньою інформацією, наразі, намагаються налагодити звичний режим роботи, проте до вівторка включно можливі деякі обмеження.

Транспортна компанія Abellio оголосила про обмеження руху в Тюрингії та Саксонії-Ангальт. Незважаючи на попереджувальний страйк, послугами Abellio можливо частково користуватись, але скасування деяких маршрутів можливе. Особливо постраждали Тюрингія та регіон Ейзенах, проте заплановані автобусні рейси відбудуться. Також, речник Abellio відзначив низьку наповненість транспорту, оскільки багато людей очікували повну відміну руху.

Натомість, приватний перевізник Vias в Оденвальді повністю зупинив регіональні перевезення, залишивши курсувати тільки декілька потягів в районі Рейнгау.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja