Німецькі фермери протестуватимуть проти скорочення державних субсидій

Німецькі фермери планують розпочати тиждень протестів на знак невдоволення запланованим урядом скороченням сільськогосподарських субсидій. Починаючи з 8 січня, вони мають намір не лише проводити мітинги, а й організовувати тракторні пробіги та блокади на автобанах майже по всіх федеральних землях.

За даними німецьких ЗМІ, лише у федеральній землі Бранденбург заплановано близько 100 акцій протесту. Також оголошено про проведення великої демонстрації біля Бранденбурзьких воріт у центрі Берліна.

Очікується, що наслідки фермерських протестів відчують на собі мільйони німців. Адже перекриття основних транспортних артерій спричинить серйозні ускладнення на дорогах по всій країні.

Акція протесту аграріїв, фото ілюстративне

Причиною обурення фермерів стало рішення уряду Шольца минулого місяця щодо скорочення сільськогосподарських субсидій. Цей крок було здійснено в рамках пакету заходів, спрямованих на подолання 17-мільярдної “діри” у держбюджеті на 2024 рік.

У відповідь розгнівані фермери влаштували потужну акцію протесту в Берліні. Колона з понад 1500 тракторів перекрила рух на головній магістралі біля Бранденбурзьких воріт, спричинивши серйозні затори.

Наразі в уряді все ще не досягли консенсусу щодо шляхів розв’язання проблеми. У четвер пролунали заяви про можливу поступову відміну податкових пільг на дизпаливо та відмову від підвищення податків на сільгосптехніку. Проте фермери вважають ці поступки занадто незначними та не планують згортати протести.

Джерело: Bild

Читати також:

Протест на тракторах: фермери Німеччини вирушають у масштабну демонстрацію до Берліна

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja