Німеччина примусово впроваджуватиме інфраструктуру відновлювальної енергії.

Німеччина буде зобов’язувати власників земель приймати нову інфраструктуру відновлювальної енергії на своїх територіях.

Лідери пропонують нові правила для зниження бюрократичних бар’єрів.

Власники земель більше не матимуть можливості відмовити в доступі для робіт з відновлювальної енергетики на їхній землі, якщо оператори мережі потребують приєднати цю інфраструктуру. Про це повідомляє Bloomberg.

Ця міра, яка викликала критику фермерів, є частиною серії нових правил, узгоджених федеральними лідерами у вівторок. Мета полягає в прискоренні розширення та підключення чистої енергії, що затримується через тривалі строки схвалення та опір місцевих фермерів.

Наразі операторам мережі часто доводиться звертатися до суду, щоб отримати доступ до земель, якщо вони хочуть планувати, не кажучи вже про будівництво енергетичної лінії або лінії теплопостачання, за даними урядового документа, який супроводжує нові правила. Німецька асоціація фермерів попереджає, що примусове толерування встановлень “питання конституційної сумнівності”.

Найбільша економіка Європи намагається відмовитися від використання викопного палива після припинення використання атомної енергії вже цього року, і для досягнення цілі необхідно значно розширити свою мережу, щоб забезпечити сонячну та вітрову енергію регіонам, що її потребують. До 2030 року уряд планує, щоб 80% електроенергії в Німеччині була з відновлювальних джерел, що вище від 48% минулого року.

“Мета полягає в усуненні бюрократичного лабіринту в Німеччині”, – заявив міністр економіки Роберт Габек. Він також обіцяє зменшити інші планувальні та правові обов’язки, які особливо обтяжують малі та середні підприємства.

Угода передбачає можливість більших рівнів толерантності до шуму та запаху навколо промислових об’єктів та електростанцій біля нових житлових районів. Також обіцяються швидкі оцінки впливу на навколишнє середовище, спрощення судових процедур та спрощені схвалення для транспорту важкого вантажу.

Федерація відновлювальної енергії Німеччини вітає угоду як “важливий сигнал для галузі” та закликає до швидкого впровадження.

Читати також:

Економіка Німеччини скоротилася на 0,1% за підсумками III кварталу

“Німецький стартап Aleph Alpha залучив понад 500 млн доларів для розробки європейського конкурента ChatGPT та Bard”

Світлина з відкритих джерел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja