Чоловік загинув у притулку для біженців після поліцейської операції

У місті Мюльхайм-ан-дер-Рур на заході Німеччини помер мешканець центру розміщення біженців після поліцейської операції. Під час неї поліцейські застосували електрошоковий пристрій проти 26-річного чоловіка.

Чоловік чинив суттєвий опір під час операції, як повідомила поліція в ніч на неділю. За інформацією, поліцію викликала охоронна служба центру у п’ятницю ввечері, оскільки мешканець буянив і нападав на персонал.

Коли правоохоронці прибули на місце події, чоловік, згідно з повідомленням, знаходився у своїй кімнаті та напав на поліцейських. Під час інциденту, який перемістився у коридор та внутрішній двір притулку, поліцейські, за інформацією, двічі застосували електричний шокер проти чоловіка. У повідомленні зазначено, що ефект від шокера не був помітний.

Чоловік помер у лікарні

Зрештою правоохоронці, незважаючи на тривалий опір 26-річного, затримали його. Під час цього двоє поліцейських отримали укуси, а одна поліціянтка – удар ногою в голову, як додатково повідомила поліція. Для затриманого та правоохоронців викликали кілька швидких. Під час лікування у швидкій чоловік втратив свідомість. Його доставили до лікарні з реанімаційними заходами, де він і помер.

Розслідування інциденту та причин смерті чоловіка взяла на себе поліція Бохума. Психологічну допомогу надали залученим до операції поліцейським, згідно з повідомленням. Більше подробиць поліція не надала.

Про подію інформує видання Tagesschau, посилаючись на інформацію dpa та поліції Ессена.

Читати також:

Мужчина в аеропорту Гамбурга здався поліції (+Відео)

У Дрездені захопили притулок для біженців (+Відео)

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja