Німецька опозиція голосуванням намагається примусити уряд передати Україні ракети Taurus

Опозиційна партія ХДС каже, що ситуація в Україні стає дедалі критичнішою і передача ракет допомогла б змінити перебіг війни. Тому політична сила ініціює голосування у Бундестазі з цього питання.

Лідер фракції християнських демократів Фрідріх Мерц оголосив, що його партія подасть до парламенту Німеччини резолюцію щодо передачі Україні крилатих ракет Taurus. Голосування має відбутися після доповіді уповноваженої уряду з питань оборони Єви Хьогль. Про це повідомляє ntv.

“Ми оцінюємо ситуацію в Україні як дедалі критичнішу, – пояснив Мерц. – Зараз українська армія не має жодної перспективи відсунути російських окупантів”.

Фрідріх Мерц. Світлина з мережі X

Водночас, на його думку, ракети Taurus могли б змінити ситуацію на краще для України. Під час поіменного голосування, вважає політик, деякі члени німецького уряду матимуть нагоду підкріпити слова на підтримку передачі цих ракет діями. Попри те, що позиція канцлера Шольца – утриматися від постачання.

Нагадаємо, нещодавно лідер ХДС Фрідріх Мерц знову закликав Кабмін Німеччини передати Україні ракети Taurus. Він наголосив, що вони могли б завдати удару по Кримському мосту. Це була не перша така заява німецького політика.

Раніше він також вимагав від канцлера Шольца якомога швидше надати згадані ракети. І нагадував про заклики останнього до західних лідерів активніше допомагати Україні. Тож якщо Шольц дійсно бажає цього, то має припинити чинити опір щодо Taurus, резюмував Мерц.

Читати також:

У німецькій опозиції заговорили про необхідність надати Україні ракети “Taurus”

Ракети Taurus не змінять хід війни в Україні, – Пісторіус

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja