У аеропортах Німеччини на 1 лютого заплановано страйк

Профспілка Ver.di закликала 25 000 співробітників служб безпеки німецьких аеропортів до одноденного попереджувального страйку.

Німецька профспілка працівників сфери суспільного обслуговування Ver.di оголосила на четвер, 1 лютого, проведення загальнонаціонального попереджувального страйку співробітників служб авіаційної безпеки в аеропортах. Про це у вівторок, 30 січня, повідомила медіакомпанія Hessische Rundfunk (HR), інформацію про страйк підтвердили інформаційні агентства dpa та Reuters.

Повідомляється, що профспілка Ver.di виступить з офіційною заявою пізніше протягом дня. За інформацією HR, профспілка закликала не виходити на роботу з раннього ранку 1 лютого і до півночі близько 25 тисяч співробітників сектору авіаційної безпеки, зайнятих на контролі пасажирів, багажу та персоналу. Без них неможливо забезпечити роботу зон безпеки в аеропортах, тому повітряне сполучення може бути значною мірою паралізоване.

Серед іншого, профспілка вимагає підвищення заробітної плати для працівників. Поки що в ході трьох раундів переговорів угода не була досягнута. Подальші переговори заплановані на наступний тиждень.

Експерти відзначають, що страйк в аеропортах може спричинити серйозні проблеми для пасажирів та параліч повітряного сполучення в Німеччині. Адже без служб безпеки неможлива нормальна робота аеропортів.

За словами представників профспілки Ver.di, вимоги працівників цілком обґрунтовані, адже їхня заробітна плата залишається на низькому рівні, попри важливість їхньої роботи.

З іншого боку, роботодавці стверджують, що наразі немає фінансової можливості для істотного підвищення зарплат. Вони закликають продовжити конструктивний діалог за столом переговорів.

Поки що складно передбачити, чи вдасться уникнути страйку в аеропортах Німеччини. Але наразі обидві сторони демонструють непоступливість у своїх позиціях. Якщо страйк таки відбудеться, це може спричинити колапс авіасполучення по всій Німеччині та залишити тисячі пасажирів без можливості дістатися до пункту призначення.

Читати також:

Пілоти компанії Discover оголосили передріздвяний страйк

Український пенсіонер намагався вивезти з Німеччини майже півмільйона євро готівкою

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja