Питання фінансової підтримки муніципалітетів залишається відкритим

Німецька асоціація міст і муніципалітетів залишилася невдоволеною результатами саміту у четвер. З міністром внутрішніх справ Ненсі Фезер не вдалося узгодити додаткове фінансування для земель, які приймають біженців.

«Підсумки саміту щодо біженців у федеральному міністерстві внутрішніх справ показують світло й тінь. На жаль, актуальне питання фінансового полегшення для муніципалітетів залишається невирішеним», – сказав керуючий директор Герд Ландсберг в «Rheinische Post».

Міністр внутрішніх справ наголошувала, що уряд має чіткий план дій з питань бюджету та можливостей розширення мережі житла в Німеччині для біженців.

Німецька асоціація міст і муніципалітетів наголошує на необхідності додаткового фінансування, оскільки Федеральний уряд приймає рішення щодо міграційної політики, а утримання біженців повністю лягає на плечі місцевої влади. До 2021 року влада країни брала на себе майже 100% витрат на забезпечення житлових умов біженців, представники муніципалітетів вважають правильним повернутися до таких заходів. За словами Ненсі Фезер, конкретні питання про фінансування потреб Федеральних земель, з питань біженців будуть поставлені на наступному спільному засіданні, яке проведуть ближче до Великодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja