Роберт Хабек: від міністра економіки до претендента на пост канцлера Німеччини?

Міністр економіки та представник партії “Зелених” Роберт Хабек активізує свою публічну діяльність, даючи зрозуміти, що він розглядає можливість стати кандидатом на посаду канцлера Німеччини.

Нещодавно Хабек опублікував відео, в якому ділився своїми міркуваннями щодо війни в Україні та поставок зброї, а також висловлював власну оцінку ситуації у світі. Водночас він налагоджує контакти з важливими організаціями, такими як Федерація німецької промисловості та Спілка роботодавців Німеччини. Їхні представники традиційно критикували чинного канцлера Олафа Шольца, натомість хвалячи Хабека за його поступливість.

Нині лідер “Зелених” все більше нагадує віцеканцлер, ніж просто міністра економіки. Він активно подорожує світом як представник Німеччини — наприклад, нещодавно відвідав США, Саудівську Аравію та Ізраїль.

“Кожною своєю появою Хабек дає зрозуміти, що він абсолютно точно хоче стати кандидатом на пост канцлера. Навіть всередині партії він не залишає сумнівів у тому, що впевнений у своїй перемозі на виборах канцлера та перемозі над Шольцем і Мерцем”, – зазначає джерело BILD у партії “Зелених”.

Після невдалої виборчої кампанії міністра закордонних справ Анналени Бербок, Роберт Хабек вважає, що настав його час займати провідну роль у німецькій політиці.

Хабек, який зарекомендував себе як компромісний та поміркований політик, наразі активно позиціює себе як потенційний наступник Олафа Шольца на посаді канцлера ФРН. Чи зможе він втілити свої амбіції, покаже майбутнє.

Читати також:

Фермери заблокували пором з віце-канцлером Німеччини Робертом Хабеком

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja