Шольц: Німеччина не допустить капітуляції України

Канцлер Німеччини Олаф Шольц рішуче виступив проти будь-яких спроб змусити Україну капітулювати перед російською агресією. Під час виступу в Бундестазі він дав чітко зрозуміти позицію Берліна щодо російсько-української війни та перспектив її завершення.

Відповідаючи на запитання депутатки від Лівої партії Гезіне Льотч, Шольц підкреслив: “Як канцлер, я гарантую, що Німеччина ніколи не підтримає перемир’я, яке призведе до капітуляції України. Це не абстрактне питання, а реальна загроза, враховуючи цинічні пропозиції Путіна”.

Канцлер розкритикував недавню заяву російського президента про готовність до перемир’я за умови, що Україна визнає анексію нових територій. “Це демонструє, наскільки цинічно мислять у Кремлі. Путін не має наміру припиняти свою агресивну війну. Він лише робить заяви, щоб продовжувати бойові дії. Ми цього не допустимо”, – наголосив Шольц.

Виступ канцлера став відповіддю на звинувачення опозиції в тому, що нинішня політика Німеччини суперечить передвиборчим обіцянкам Шольца бути “канцлером миру”. Лідер німецького уряду пояснив, що саме підтримка України та протидія російській агресії є шляхом до встановлення справедливого миру в Європі.

Шольц також спростував побоювання щодо можливого втягнення Німеччини у конфлікт через постачання зброї Україні. Він запевнив, що Берлін діє виважено та відповідально, дотримуючись міжнародного права та принципів колективної безпеки.

Ця заява канцлера підтверджує незмінність курсу Німеччини на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Вона також сигналізує про готовність Берліна продовжувати надавати Києву необхідну допомогу для протистояння російській агресії.

Виступ Олафа Шольца в Бундестазі ще раз підкреслює консолідовану позицію західних країн щодо неприпустимості поступок агресору та важливість дотримання принципів міжнародного права у вирішенні конфліктів.

Джерело: Bild

Читати також:

Шольц розкритикував російські “умови миру”

Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну стільки, скільки знадобиться – заява Шольца

Дипломатія мовчання: чому Шольц уникає обговорення стану здоров’я Байдена

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja