Німеччина вітає нову допомогу США для України

Канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав рішення Палати представників Конгресу США про виділення чергового масштабного пакета допомоги Україні у її протистоянні російській агресії. Це рішення є потужним сигналом солідарності з українським народом, який відстоює свою свободу, демократію та незалежність, наголосив Шольц.

Віцеканцлер та міністр економіки ФРН Роберт Хабек також розцінив нову американську допомогу як важливу для українців, які з великою силою волі протистоять російському вторгненню. На його думку, це рішення демонструє рішучість міжнародних партнерів протистояти спробам Володимира Путіна зруйнувати мирний світопорядок. “Адже суть у тому: якщо не зупинити Путіна, він не зупиниться”, – наголосив Хабек.

Промовистий жест США

20 квітня 2023 року Палата представників Конгресу США після тривалих дебатів ухвалила законопроєкт про виділення близько 61 млрд доларів для підтримки України. Очікується, що 23 квітня цей документ затвердить також Сенат, після чого його негайно підпише президент Джо Байден.

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок назвала голосування у Палаті представників “днем надії для України та безпеки Європи”. Голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Ціммерман підкреслила, що західні демократії ніколи не повинні відступати та мусять підтримувати Україну.

Джерело: DW

Читати також:

Шольц підтримує ідею використати російські активи на боєприпаси для України

Байден і Шольц обговорили питання допомоги Україні

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja