Міністр закордонних справ Німеччини наполягає на збільшенні військової допомоги Україні

Анналена Бербок, глава зовнішньополітичного відомства ФРН, виступила у Бундестазі з гучним закликом до парламенту. Вона наполягає на значному розширенні фінансування заходів безпекової політики Німеччини, насамперед у частині підтримки України.

За словами Бербок, європейська безпека сьогодні є прямою безпекою самої Німеччини. Якщо агресивну кампанію Путіна в Україні не зупинити зараз, то вона може поширитися й на Польщу, країни Балтії та інших сусідів Росії.

“Якщо Україна зараз перестане себе захищати, то припиниться існування Україні, а не війни. А війна продовжиться — нападом на інші країни”, – заявила міністр.

Бербок навела винятковий приклад з власного досвіду перебування в Харкові. Тамтешні мешканці розповіли їй, що коли звучить сигнал повітряної тривоги вони змушені рахувати до 45, аби з’ясувати, чи вижили. Саме стільки потрібно балістичній ракеті, щоб подолати відстань з російського Бєлгорода до Харкова. За словами Бербок, це будуть типовими “заходами безпеки” для людей, якщо Німеччина не посилить постачання Україні засобів протиповітряної оборони.

Тому глава МЗС Німеччини закликає парламент виділити додаткові кошти на допомогу Україні. За її словами, оскільки з власних запасів ФРН уже не може надавати більше озброєнь, то Берлін шукає можливості для їх закупівлі в інших країнах.

Бербок провела паралелі між сучасною ситуацією та підтримкою, яку отримала Німеччина від сусідніх держав під час об’єднання. Тепер, на її думку, черга Німеччини допомогти Україні та іншим східноєвропейським партнерам, які надавали допомогу ФРН.

Отже, міністр закордонних справ Німеччини рішуче виступила за суттєве збільшення військової та безпекової допомоги Україні, заявивши, що це сьогодні є життєво важливим для забезпечення безпеки самої Німеччини.

Джерело: DW

Читати також:

Україна має план нового контрнаступу,- Зеленський в інтерв’ю Bild

Німецькі депутати вимагають припинити допомогу Україні

Німеччина ініціює пошук систем протиповітряної оборони для України

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja