Соціальна допомога в Німеччині більше не буде у вигляді грошових виплат

Багато біженців з різних країн намагаються потрапити до Німеччини, саме через можливість отримати соціальну допомогу у вигляді грошових виплат. Таке соціальне забезпечення держава може надати особам, коли буде доведено необхідність такої допомоги.

Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер оголосив про намір шукати способи блокування переказів грошей в країни походження мігрантів, які знаходяться в Німеччини.

За його словами, Німеччина повинна “зменшити привабливість нашої соціальної держави”, перекази в інші країни можуть бути джерелом фінансування злочинності чи контрабандистів. На запитання, чи є це технічно і юридично можливим, він сказав: «Я хочу знайти шляхи для цього. Загалом я підтримую надання натомість речової допомоги, а не грошей».

Далі міністр фінансів сказав: «Німеччина зробила занадто легкою міграцію для людей, які цього не потребують. Парадоксально, що особи, які емігрували до Німеччини з метою отримання роботи, стикнулись з численним бюрократичним апаратом, щоб стати учасником на ринку праці».

Претенденти на притулок отримують щомісячний платіж у розмірі 182 євро на особисті потреби, разом з тим вони забезпечені: житлом, харчуванням, одягом та медичним обслуговуванням. Такі соціальні виплати повинні перестати носити характер виплат на картку.

За інформацією соціальної служби Гамбурга, вже в червні знову було подано заяву на відновлення принципу матеріального забезпечення при розміщенні у збірних об’єктах розміщення з повним пакетом харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja