Хто має опікуватися біженцями?

Неузгоджених питань з приводу міграційної політики в Німеччині вистачає. Влада країни та Федеральних земель досі не в змозі знайти консенсус з питань фінансування, розміщення та подальшого перебування біженців в Німеччині.

Сьогодні проходить зустріч прем’єр-міністрів Федеральних земель, натомість, саміт з Федеральним канцлером запланований на 10 травня. Теми порядку денного включають розгляд питань з приводу розміщення  біженців, розвитоку інфраструктури, енергетичної політики, питання надзвичайних ситуацій та співпраця зі ЗМІ.

Прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Гендрік Вюст закликає до більш демократичного розподілу біженців, бо муніципалітети землі не мають достатньо відповідних ресурсів для розміщення біженців.

Представники муніципалітетів наголошують, що не отримують стільки допомоги від Федерального уряду скільки потрібно. В свою чергу влада країни не погоджується з такими заявами, за словами Олафа Шольца, землям і муніципалітетам було надано понад 3,5 мільярда євро минулого року, а цього року затверджено фінансування у 2,75 мільярда євро. Крім того, українські біженці могли отримують громадянські пільги та соціальне страхування. “Це означає, що федеральний уряд несе переважну більшість витрат для утримання біженців”, – сказав канцлер.

Штефан Вейл прем’єр-міністр Нижньої Саксонії, також, вимагає від Федерального уряду більш ефективного процесу депортації. За його словами механізм репатріації не працює належним чином через відсутність чіткого діалогу з країнами походження мігрантів. «У цьому питанні ми потребуємо підтримки з боку Федерального уряду через відповідні угоди з країнами, які визнають, умови та процедуру депортації разом з країною до якої повертаються мігранти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja