Суперечності з приводу продовження імміграційних процесів у Німеччині

В той час, коли, федеральний уряд та муніципалітети продовжують врегулювання питань, щодо утримання біженців та прискорення процесів депортації, статистичні дані свідчать про зворотній бік імміграції для Німеччини.

Економіка країни суттєво залежить від імміграційних процесів, тож відсутність міграційного потоку з-за кордону фактично призводила б до зменшення рівня зайнятості. В подкасті ZEIT ONLINE було сказано, що в багатьох секторах виробництва більшість робітників складають саме біженці.

Наразі довготривала суперечка між Урядом країни та муніципалітетами продовжується, на порядку денному залишається:

  • Невирішеність з приводу фінансування з боку Федерального уряду, оскільки муніципалітети вимагають набагато більше коштів для прийняття біженців.
  • Недостатня кількість потужностей для прийняття шукачів притулку в найближчому майбутньому, йдеться саме про нестачу житлової площі, до цього ж відносять, неможливість закладів освіти прийняти більше дітей до шкіл або садочків через вичерпаність вільних місць.
  • В цілому противники подальшої імміграції до країни посилаються на вичерпність ресурсів держави, оскільки, окрім біженців з країн Африки та Близького Сходу, за 2022 рік Німеччина прийняла більше мільйона переселенців з України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja