Уряд Німеччини профінансує будівництво центру протезування у Львові

У вівторок, 30 січня, у Львові відбулася урочиста церемонія закладення капсули під будівництво центру протезування. Він стане частиною Національного реабілітаційного центру “Незламні”.

Профінансує будівництво уряд Німеччини. Також Німеччина надасть необхідне обладнання та організує навчання фахівців-протезистів. Зі свого боку, місто Львів фінансуватиме інженерні мережі та частково доброустрій території. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Ініціативу реалізовують в рамках проєкту “EU4ResilientRegions – Спеціальної програми підтримки України”. Виконує проєкт компанія GIZ Ukraine.

Запланована будівля розрахована на 40 робочих місць. За попередніми оцінками, будівельні роботи мають завершитися у травні 2024 року.

“Від імені уряду Німеччини GIZ Ukraine сприяє розробці та будівництву центру передового досвіду протезування у Львові. Ми отримали доручення німецького уряду підтримати місто у будівництві цього об’єкта”, – розповів директор GIZ Ukraine Даніель Буше.

Згідно з проєктом, одноповерхова будівля площею 1 тисяча квадратних метрів включатиме приміщення для виготовлення протезів, навчальну аудиторію, кімнати для примірки та тестування протезів, а також внутрішній дворик для відпочинку.

Крім того, упродовж 2024 року заплановано навчання близько 60 фахівців за підтримки Німеччини. Також розроблятимуться навчальні матеріали для національної програми підготовки викладачів-протезистів. Це дозволить збільшити кількість кваліфікованих спеціалістів у цій галузі в Україні.

Отже, новий сучасний центр протезування у Львові стане важливою ланкою у забезпеченні реабілітації поранених захисників України та мирних жителів.

Читати також:

Українські пам’ятки документуються німецькими науковцями

Світлина: фейсбук Андрія Садового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja