У Берліні до кінця року діятиме пільговий квиток за 9 євро

Квитком вартістю 9 євро до кінця року в Берліні зможуть скористатися особи, що мають відповідну пільгову категорію.

Квиток діятиме в тарифній зоні Berlin AB. Берлінська тарифна зона А включає центральну частину міста та охоплює кільце міського залізничного шляху. Берлінська тарифна зона В починається за межами міської залізниці і закінчується в межах міста. Особи пільгових категорій можуть послуговуватись цим квитком у визначеній тарифній зоні автобусного та залізничного сполучення.

Право на користування таким квитком мають люди, які підлягають вимогам відповідно до закону «Про пільги для шукачів притулку» (AsylbLG), включаючи українських переселенців, які, також, підлягають під його дію.

Квиток можна придбати в торгових автоматах, у додатку для продажу квитків або в центрі обслуговування клієнтів. Для того, щоб отримати соціальний квиток, потрібна берлінська перепустка або підтвердження авторизації. Згідно чинних перехідних положень, достатньо надати копії документів про пільги.

Який квиток потрібно обрати?

  • Квитки доступні у комбінаціях тарифних зон: Berlin AB, BC та ABC.
  • Найпопулярніший квиток у Берліні поширюється на тарифні зони Berlin AB, тому ви завжди зможете правильно пересуватися містом.
  • Зі стикувальним квитком завжди можливо виїхати за межі тарифної зони вашого квитка: якщо поїздка несподівано заведе вас в околиці, ви можете придбати додатковий квиток Berlin C окремо від квитка Berlin AB. Також можливо додати до квитка Berlin A квиток Berlin BC.

*Стикувальний квиток або квиток для пересадки, ще його можуть називати транзитний квиток – це спеціальний квиток для сполучення тарифних зон. До прикладу: якщо у вас є квиток на ділянку AB і ви хочете поїхати до аеропорту BER або навіть до Потсдама, що не є тарифною зоною для квитка Berlin AB, не забудьте придбати транзитний квиток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja