У Німеччині чоловік 217 разів вакцинувався від COVID-19 різними вакцинами

Житель міста Магдебург стверджує, що за 29 місяців пандемії COVID-19 йому зробили 217 щеплень вісьмома різними вакцинами. Офіційно підтверджено 134 вакцинації. Про мотиви чоловіка нічого невідомо, проте його випадок став об’єктом наукового дослідження. Унікальний випадок надмірної вакцинації викликав інтерес науковців.

Дослідження науковців

Група вчених з Університету Фрідріха-Александра (Friedrich-Alexander-Universität, FAU) вирішила обстежити магдебурзького шанувальника вакцинації, щоб з’ясувати, який вплив таку велику кількість щеплень мала на його організм.

На подив дослідників, чоловік почувався відмінно та мав гарний стан здоров’я, попри колосальну кількість отриманих вакцин. Вчені дійшли висновку, що багаторазова вакцинація не завдала негативного впливу на його імунну систему.

Офіційні дані про вакцинацію

Хоча чоловік стверджував про 217 щеплень, офіційно підтверджено лише 134 випадки його вакцинації. Відомості про інші 83 вакцинації наразі не можуть бути верифіковані за відсутності документальних підтверджень.

Представники влади Магдебурга висловили здивування з приводу цього унікального випадку та запевнили, що перевірять усю доступну інформацію.

Наукова цінність дослідження

Випадок магдебурзького чоловіка став безпрецедентним для наукового вивчення наслідків надмірної вакцинації. Вчені сподіваються, що результати обстеження допоможуть краще зрозуміти вплив множинних доз вакцин на людський організм.
Водночас дослідники наголошують, що їхні висновки стосуються конкретного випадку і не можуть вважатися рекомендаціями для широкого загалу щодо великої кількості щеплень.

Привернення уваги громадськості

Історія чоловіка з Магдебурга привернула значну увагу німецьких та світових ЗМІ. Багато хто висловлює обурення його діями та ставить під сумнів його психічний стан. Інші захоплюються рекордною кількістю щеплень.

Представники медичної спільноти застерігають від надмірної вакцинації без нагальної необхідності та рекомендують дотримуватися офіційно схвалених графіків вакцинації.

Загалом цей випадок залишається загадковим і потребує подальшого вивчення мотивів чоловіка та впливу великої кількості вакцин на людський організм у довгостроковій перспективі.

Джерело: Bild

Читати також:

В Німеччині офіційно визнано 467 випадків побічних ефектів від щеплення проти COVID-19

ГРЗ в Німеччині: найновіші статистичні дані та аналіз інфекційної ситуації

Понад 60 тисяч іноземних лікарів працюють в Німеччині

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja