В Німеччині офіційно визнано 467 випадків побічних ефектів від щеплення проти COVID-19

Близько 65 мільйонів німців зробили щеплення проти коронавірусу. За даними ЗМІ, у 467 з них наразі офіційно визнано ускладнення після вакцинації.

Як свідчить опитування газети “Нойє Оснабрюкер Цайтунг” серед відповідальних органів усіх 16 федеральних земель Німеччини, 11 827 людей подали заяву на визнання шкоди від вакцини проти COVID-19.З них 467 заяв було задоволено. Це становить 0,00072% від загальної кількості вакцинованих. Понад 5 000 заяв відхилили, ще 658 вирішилися з інших причин. 5 597 заяв досі не розглянуто.

Повільний прогрес через брак експертів

Одна з причин величезного накопичення заяв, за словами міністерства охорони здоров’я федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, полягає у нестачі експертів для оцінки. Також проблематичним є те, що в медичних колах поки недостатньо знань про доведені зв’язки між вакцинами проти COVID-19 та окремими захворюваннями, пояснив представник міністерства.

Подати заяву на визнання ускладнень від щеплення та компенсацію можуть ті, хто скаржиться на проблеми зі здоров’ям навіть через пів року після вакцинації. Серед 65 мільйонів вакцинованих німців таку заяву подали 0,018%, згідно з газетою.

За інформацією Tagesschau.de

Читати також:

ГРЗ в Німеччині: найновіші статистичні дані та аналіз інфекційної ситуації

Гомеопатія може втратити фінансування з державного бюджету Німеччини

Реформа системи охорони здоров’я в Німеччині: шлях до змін

Світлина згенерована за допомогою ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja