В Гамбурзі виявлено рекордну партію кокаїну на мільярди євро

Німецькі правоохоронці провели масштабну спецоперацію після виявлення в Гамбурзькому порту величезної партії кокаїну вартістю в мільярди євро. Про рекордну знахідку повідомила прокуратура федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія.

За її даними, під час обшуків у семи федеральних землях було вилучено десятки тонн кокаїну. Міністерство юстиції Північного Рейну-Вестфалії уточнило, що йдеться про 35 тонн наркотику.

Згідно з попередньою інформацією, величезну партію кокаїну правоохоронці виявили ще торік у Гамбурзькому порту. Однак затримання підозрюваних відбулися лише нещодавно в кількох федеральних землях — Північному Рейні-Вестфалії, Баварії, Берліні, Бранденбурзі, Нижній Саксонії та Гессені. На цей момент заарештовано 7 осіб.

Детальна інформація про спецоперацію та затриманих буде оголошена слідчими в понеділок.

Гамбурзький порт вважається одним із головних каналів контрабанди наркотиків до Європи. Попередній антирекорд було зафіксовано у 2021 році, коли в цьому ж порту митники вилучили 16 тонн кокаїну вартістю до 3,5 млрд євро.

Втім, за оцінками фахівців, правоохоронцям вдається конфіскувати лише незначну частку реальних обсягів контрабанди наркотиків через європейські порти. Зокрема, торік на терміналах у Роттердамі та Антверпені було виявлено рекордні майже 180 тонн кокаїну.

Боротьба з наркозлочинністю залишається серйозним викликом для всієї Європи. Цьогорічна знахідка в Гамбурзі стала черговим доказом активності міжнародних наркокартелів на території ЄС.

Джерело: Tagesschau

Читати також:

Майже 10 кілограмів наркотиків вилучили в Тюрингії

В Німеччині зросла кількість смертей через вживання наркотиків

Світлина: Tagesschau

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja