В Східних регіонах Німеччини не вистачає кваліфікованих працівників

Питання про полегшення отримання візи та документів для вʼїзду до Німеччини залишається відкритим не перший рік для Федерального уряду країни. Складність прийняття рішень з цього приводу обумовлена низкою аспектів повʼязаних з недосконалістю міграційного законодавства.

Щоб протидіяти нестачі кваліфікованих працівників, місцева влада у східних областях країни хоче полегшити інтеграцію іноземних працівників до ринку праці. Крім того, федеральний уряд має визначити пріоритет «оцифрування імміграційного процесу».

Це вимагає «хорошої інтеграції та хороших зарплат», як сказав міністр економіки Саксонії Мартін Дуліг. За словами уповноваженого Уряду ФРН у справах Східних регіонів Німеччини Карстена Шнайдера, регульована інтеграція ринку праці також сприяє більшому сприйняттю імміграції серед населення. 

Мета «об’єднання зусиль» полягає в тому, щоб «надати Східній Німеччині найкращий профіль у боротьбі за кваліфіковану імміграцію», підкреслила міністр праці землі Саксонії-Ангальт Петра Грімм-Бенне. Проте, за словами Карстена Шнайдера, не варто забувати про потенціал вітчизняних кваліфікованих працівників. Це також включає проблематику молодих людей без сертифікату про закінчення школи або відсутність іншої професійної кваліфікації та тих, хто змінив рід діяльності й у пошуках відповідного місця роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja