Підвищення зарплати для представників ряду професій в Бранденбурзі

Фінансове заохочення, розширена система пільг створять нові переваги обрати ту чи іншу професію в Бранденбурзі. Здійснення такої соціальної політики розраховано на 2024-2025 роки.

Таке рішення було прийнято місцевою владою, з метою поширення попиту на спеціалізації в лікарській, освітній галузях та інших державних службовців, оскільки саме там не вистачає достатньої кількості працівників. До того ж, такий проєкт може стати корисним у залученні кваліфікованих працівників з інших земель або із-за кордону.

Ряд положень цієї постанови ще знаходяться на розгляді в органах місцевої влади

У майбутньому держслужбовці отримуватимуть більшу зарплатню, яка включатиме надбавку у розмірі не більше 20% від початкової ставки на місяць. Якщо хтось хоче вийти на пенсію достроково, роботодавець може виплатити фінансову допомогу, щоб державний службовець міг відкласти вихід на пенсію.

Стимул для вчителів не змінювати свій рід занять. Той, хто добровільно дає додаткові уроки, також отримає за це гроші. Згідно постанови, вчителі отримають матеріальну компенсацію за свої додатково відроблені години. Договір має діяти принаймні на один навчальний семестр. 

Поліцейські отримують надбавки за роботу в небезпечних умовах. Офіцери поліції, призначені для розслідування сексуального насильства над дітьми, повинні отримувати щомісячну допомогу у розмірі 150 євро. Це також стосується поліцейських, які, наприклад, супроводжують репатріантів літаком, відповідно до імміграційного законодавства, виплата сягатиме близько до 110 євро на місяць. Крім того, до серпня 2024 року планується збільшити нинішнє грошове забезпечення правоохоронних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja