Німці у 2023 році мають менше вільного часу

Згідно опитуванням, німці мають менше вільного часу, ніж у перший рік пандемії COVID-19 у 2020 році. Це випливає з опублікованого у вівторок «Монітора вільного часу 2023» (Freizeit-Monitor 2023). У 2020 році люди витрачали на щоденні особисті активності 4 години і 19 хвилин, а тепер, цей час скоротився до 3 годин і 55 хвилин.

Опитування проводиться більше 40 років Гамбурзькою фундацією (BAT) для майбутніх питань British American Tobacco.

Зміни можна пояснити різними факторами. «Основна причина – менше роботи з дому. Хоча багато компаній ще пропонують своїм співробітникам працювати частину робочого часу вдома, але багато з них повертаються до офісів», – сказав науковий директор фонду Ульріх Райнгардт. Крім того, збільшилася кількість обов’язків – це покупки в супермаркеті, зустрічі з родичами чи години як тренер у спортивному клубі.

На наступні роки ймовірно, “залишиться підвищена робоча навантаженість, оскільки економіка намагається стабілізуватися”. Проте все більше роботодавців визнають можливості часткової роботи з дому та важливість збалансованих робочих годин для продуктивності та благополуччя своїх працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja