Генерал Бундесверу: можливо, нам доведеться тримати оборону

Німеччина повинна звикнути до думки, що “можливо, нам колись доведеться вести оборонну війну”, — вважає Карстен Бройер. Генеральний інспектор Бундесверу генерал-лейтенант Карстен Бройер (Carsten Breuer) заявив, що бачить недоліки в підготовці Збройних сил Німеччини до оборони країни та НАТО.

“Зараз ми бачимо Бундесвер, який ще недостатньо підготовлений для цього”, — сказав Бройер в інтерв’ю газеті Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, опублікованому у неділю, 10 грудня. “Існують структури, які роблять швидкі та цілеспрямовані рішення практично неможливими”, — відзначив він. За словами інспектора, протягом багатьох років Бундесвер був орієнтований на врегулювання міжнародних криз. За це приходиться розплачуватися зараз, коли в центрі уваги знову знаходяться питання національної оборони та захисту союзників.

Генінспектор Бундесверу – про війну в Україні та Путіна

Говорячи про Росію, Бройер заявив, що його турбує зростання виробництва зброї та те, як позиціюється президент Володимир Путін. За думкою німецького генерала, повернення до часів, що передували масштабному вторгненню Росії в Україну, вже немає. Німеччина повинна звикнути до думки, що “можливо, нам колись доведеться вести оборонну війну”. Війна в Україні, відзначив інспектор, зокрема, демонструє зростаюче значення безпілотників у всіх областях, “від розвідки до бойового впливу”.

На запитання, чи зможе Бундесвер протистояти РФ у разі нападу на альянс, Бройер відповів: “Так. Крапка. У нас немає альтернативи. Ми можемо нас захистити, і ми будемо нас захищати”.

Читати також:

Соціал-демократична партія Німеччини (SPD) переглянула свою зовнішню політику

Посол Німеччини в Росії нагадав про жертв війни в Україні

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja