Німецький уряд розробив план дій на випадок війни

Напередодні міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що країна має підготуватися до можливого збройного конфлікту з Росією до 2029 року. Тепер німецький уряд представив новий воєнний план під назвою “Рамкова директива із загальної оборони”, в якому прописані заходи на випадок війни. Ось основні з них:

За планом, війська НАТО мають бути передислоковані по всій території Німеччини на східний фланг, де також розміститься бундесвер. Підвальні приміщення, підземні паркінги та станції метро слугуватимуть тимчасовими бомбосховищами для цивільного населення.

Під час збройного протистояння Бундестаг не підлягатиме розпуску. Владі надається право вимагати термінової евакуації з окремих регіонів країни, при цьому розділяти сім’ї заборонено.

Лікарні мають бути готовими до “раптового наплинку великої кількості пацієнтів протягом тривалого часу”. Оскільки в разі війни Німеччині загрожуватиме дефіцит продовольчих запасів, зокрема овочів та фруктів, Міністерство сільського господарства зможе впроваджувати нормоване розподілення їжі. Уряд створить секретні сховища для зберігання пшениці, жита та вівса. Також передбачений надзвичайний резерв (рис, бобові) для забезпечення міських мешканців хоча б одним гарячим обідом на день.

В умовах війни підприємствам можуть наказати виробляти товари виключно для потреб оборони. Також відновлюється “обов’язкова військова служба”, тобто громадян можуть призивати до лав збройних сил у будь-який час.

Служба зайнятості матиме право зобов’язувати цивільних віком від 18 років працювати на певних посадах та професіях, зокрема у сфері догляду за хворими, на пошті, в пекарнях.

Джерело: Bild

Читати також:

Міністр оборони Німеччини закликав підвищити боєздатність бундесверу до 2029 року

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja