Міністр оборони Німеччини таємно одружився

63-річний Борис Пісторіус та 43-річна Юлія Швангольц почали зустрічатися на початку минулого року. Їх часто бачили разом на світських заходах. Вони однопартійці в СДПН (Соціал-демократична партія Німеччини). Швангольц – політолог з Університету Дуйсбурга-Ессена.

Як стало відомо виданню BILD, незадовго до Нового року Борис та Юлія одружилися. У Міністерстві оборони Німеччини у відповідь на запит BILD підтвердили, що “пан федеральний міністр Пісторіус нещодавно одружився”. Сам Пісторіус не робив жодних заяв про шлюб, але став з’являтися з обручкою.

“Пісторіус багато що робить правильно. Насамперед, уродженець Нижньої Саксонії не вдається до показушності. Будучи найпопулярнішим політиком Німеччини, він міг би легко відсвяткувати весілля та нове кохання із залученням ЗМІ. Але Пісторіус кілька тижнів тримав це при собі. Це показує, що в нього добре чуття. Міністр знає: по-справжньому великі ті, хто уникає пишноти”, – коментує оглядач BILD Флоріан Кайн.

У 2015 році у 54 роки від раку померла перша дружина Пісторіуса Сабіна, від якої у нього дві доньки. У 2016-2022 рр. він перебував у стосунках з Доріс Шредер-Кепф – колишньою дружиною екс-канцлера ФРН Герхарда Шредера, також члена СДПН.
Отже, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус нещодавно таємно одружився зі своєю подругою 43-річною Юлією Швангольц. Вони разом вже рік, обидва належать до СДПН.

Німецькі ЗМІ схвально оцінили рішення Пісторіуса не афішувати своє особисте життя, незважаючи на статус ондого з найпопулярніших політиків країни.

Читати також:

Нойєр одружився з Анікою Біссель

Пісторіус: Європа готова компенсувати дефіцит допомоги Києву після скорочення поставок зі США

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja