Трудові мігранти в Німеччині: що зміниться?

Дебати серед представників різних політичних сил з приводу зміни особливостей міграційної політики тривають декілька років з початку активного залучення мігрантів до німецького ринку праці. Проблеми пов’язані зі масивом бюрократичного апарату не є новими в Німеччині, через це швидкість прийняття рішень не відповідає потребам для реформування потрібних сфер суспільно-політичного життя в країні.

Нещодавно об’єднання німецьких профспілок розкритикувала політику коаліції світлофору через не вирішення реальних проблем імміграції кваліфікованих працівників. «Необхідно спростити процедуру отримання трудової візи та в цілому перебування в країні», – заявила Оттілі Кляйн, експерт з дослідження проблем ринку праці.

Організація відбору кандидатів на роботу за допомогою картки можливостей в Канаді принесла неабиякий результат у пошуку кваліфікованих працівників.

Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер та Федеральний міністр праці Губертус Галь наразі знаходяться з візитом у Канаді, де планують обмінятися досвідом покращення імміграційного законодавства в аби імплементувати ключові аспекти системи відбору кваліфікованих кандидатів. Планують розширення системи балів згідно якої оцінюватиметься набагато більше показників професійних та особистих якостей майбутніх працівників.

Впровадження картки можливостей та системи нарахування балів за словами Германа Грьое не працюватиме належним чином через недостатню пропозицію на ринку праці. Тому є необхідним реформування законодавчої бази для спрощення та розширення можливостей для працевлаштування іммігрантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja