За оцінками, в Німеччині працює до 400 000 повій. Щоб запобігти торгівлі людьми та експлуатації, Європарламент висловився за заборону купівлі сексуальних послуг.
У кварталі Леонгардсфіртель у Штутгарті функціонують легальні борделі з яскравими вивісками. Є також вулична проституція та орендовані сутенерами квартири. Для соціальної працівниці Вероніки Шюрле це не звичайний квартал: “Проституція – не робота, це насильство щодо жінок”.
Як альтернативу вона пропонує Північну модель, запроваджену у Швеції: клієнтів карають за купівлю сексу, а борделі закриваються. Самі секс-працівниці не караються. У німецькій політиці також лунають голоси на підтримку такої моделі.
Лише за вулицю від легальних закладів, за словами Шюрле, примусово працюють повії в жахливих умовах, часто зі Східної Європи. Деякі жінки змушені обслуговувати клієнтів навіть на восьмому місяці вагітності. Аборти трапляються регулярно.
12 років у німецькій секс-індустрії пропрацювала Юлія з Болгарії. Спершу – добровільно. Але нещодавно її сутенер побив, зламавши руку. Тепер жінка повертається на батьківщину і, можливо, прощається із секс-роботою.
Депутатка Бундестагу Лені Браймаєр вважає, що проституція порушує права людини. Вона закликає запровадити Північну модель. Натомість власники борделів попереджають, що це лише погіршить ситуацію.
Німеччина через ліберальне законодавство вважається “борделем Європи”. І це не перебільшення – за даними поліції, тут проституція найпоширеніша на континенті.
Джерело: tagesschau.de
Читати також:
Фезер продовжить контроль на німецьких кордонах до 15 грудня
Світлина згенерована за допомогою ШІ