Німецьким різдвяним ярмаркам потрібнен відеонагляд

Керівник профспілки поліції висловив підтримку використанню відеоспостереження на різдвяних ярмарках через збільшення загроз терору. Упродовж останніх днів було проведено три затримання через можливі плани терактів.

Після затримання трьох осіб у зв’язку з планами терактів голова профспілки поліції (GdP) Йохен Копельке рекомендує встановити системи відеоспостереження на всіх різдвяних ярмарках.

“Використання відеоспостереження на різдвяних ярмарках є корисним засобом, ми повинні ефективно використовувати передові технології”, – заявив він редакційній мережі Німеччини (RND). До цього це було можливо лише обмежено через конфіденційність даних, яка ускладнює впровадження превентивного відеоспостереження.

Копельке також вказує на те, що поліція значно перевантажена через охорону різдвяних ярмарків: “Зміни в графіку роботи, обмеження відпусток і перевищення робочого часу вимагають додаткових зусиль”. Ці додаткові зміни не можуть бути довготривалими.

Також Райнер Вент, голова Німецької поліцейської профспілки (DPolG), вбачає значне навантаження на поліцію. “По-перше, через конфлікт на Газі поліцейські забезпечують безпеку єврейських об’єктів. По-друге, федеральна поліція не може допомагати в регіонах з організацією різдвяних ярмарків через їхню прив’язаність до кордону”, – сказав він RND. Там також фіксують тих, хто може бути потенційно небезпечним.

Останнім часом в зв’язку з підозрою в тероризмі були затримані двоє підлітків у віці 15 та 16 років в Північному Рейні-Вестфалії та Бранденбурзі, а також 20-річний чоловік у Хельмштедті, які, ймовірно, планували напад на різдвяний ярмарок.

Обидва підлітки залишаються в утриманні. Вони планували дії, схожі на теракт, що стався 19 грудня 2016 року біля пам’ятника церкві в Берліні, в результаті якого загинули 13 осіб.

Головний виконавчий директор Німецького союзу власників атракціонів Франк Хакельберг у “Rheinische Post” запевнив: “3200 різдвяних ярмарків в Німеччині є безпечними. Люди повинні бути обережними, але не мають хвилюватися”.

Джерело: tagesschau.de

Читати також:

Відома кельнська пивоварня вирішила закритися через старт міського карнавалу

Карнавал у Кельні: традиції, програма, дати

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja