Населення Німеччини виступає проти прийому біженців з ісламських країн: результати опитування

Після загострення палестинсько-ізраїльського конфлікту та антиізраїльських проявів в Німеччині, більшість населення цієї країни висловилось проти прийому біженців з ісламських країн.

Про це повідомляє газета Bild, яка опублікувала результати опитування, проведеного соціологічним інститутом Insa.

Згідно з опитуванням, 61% опитаних вважають, що Німеччина повинна припинити прийом мігрантів з мусульманських країн, оскільки вони не адаптуватимуться до німецького суспільства і становлять загрозу для безпеки та демократії. Лише 33% висловили протилежну думку.

Крім того, 60% респондентів визнали, що вони злякалися після того, як в різних містах Німеччини відбулися антиізраїльські демонстрації та акції на підтримку палестинського радикального руху ХАМАС, який вважається терористичним в Європейському союзі.

Більшість опитаних (77%) також зазначили, що вони мають враження, що все більше людей в Німеччині погорджують німецьким суспільством і не поважають його цінності та закони. Лише 15% сказали, що у них такого відчуття немає.

Говорячи про те, що турбує німців, 43% респондентів заявили, що найбільше бояться ісламізму, який може призвести до насильства та екстремізму. Тим часом 34% опитаних найбільше бояться правого екстремізму, який також загрожує демократії та правам людини. Лише 7% респондентів вказали лівий екстремізм як основну загрозу. Це опитування було проведено 30 жовтня серед 1 002 осіб.

У зв’язку зі зростанням антиізраїльських подій в Німеччині уряд цієї країни прийняв ряд заходів для захисту єврейського населення та ізраїльських об’єктів. Канцлер ФРН Олаф Шольц заявив, що Німеччина буде ретельніше охороняти ізраїльські державні об’єкти, єврейські культурні та релігійні установи на своїй території. Крім того, він оголосив про заборону діяльності в країні руху ХАМАС та організації, що підтримує палестинських ув’язнених в ізраїльських в’язницях Samidoun.

Читати також:

Уряд Німеччини погодив проєкт, що спростить доступ до ринку праці для мігрантів

У Німеччині опубліковано маніфест із правилами поведінки для мігрантів

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja