В уряді Німеччини звучать заклики до зменшення допомоги для тих, хто шукає притулок. Ці ідеї були висловлені федеральним міністром фінансів Крістіаном Лінднером та федеральним міністром юстиції Марко Бушманном.
Про це йдеться у статті для газети Welt am Sonntag.
За їхньою думкою, у випадках особливо жорстких умов допомога може бути зменшена до мінімуму. Пропонується застосовувати таке обмеження для осіб, які мають право на захист в країні ЄС згідно з Дублінськими правилами, але які відмовляються користуватися цим правом. В таких випадках, за словами міністрів, можна було б знизити допомогу до відшкодування вартості проїзду до країни, яка відповідає за них.
Лінднер та Бушманн також вважають, що замість виплати так званих аналогових допомог протягом 18 місяців, як це робиться наразі, шукачі притулку повинні отримувати лише базові виплати відповідно до закону про допомогу біженцям до того, як їхній статус буде юридично з’ясований. Міністри також критикують рівень базових пільг для біженців у центрах первинного прийому.
Чи вплинуть пропозиції німецьких політиків на українських біженців?
На щастя, ні. Міністри пропонують реформу європейської політики щодо притулку, основною метою якої є забезпечення того, щоб ті, хто шукає притулок з невиправданих причин, отримували негативні рішення на зовнішньому кордоні Європи, а не в Німеччині.
Читати також:
Яку фінансову допомогу можуть отримати українські сім’ї з дітьми в Німеччині
Як вирішити питання нестачі житла для біженців?
Чому в Німеччині працевлаштованих українських переселенців менше ніж в інших країнах ЄС?
Продовження 24 параграфу в Німеччині для українців. Як продовжити тимчасове перебування в країні?
Світлина з відкритих джерел