Гамбург огорнуло їдким димом через потужну пожежу на складі металолому

Гамбург – Близько 4-ї ранку в районі Гаймфельд спалахнула пожежа на території підприємства з переробки відходів. Вогонь охопив майданчик площею 600 квадратних метрів, на якому було складовано близько 60 тонн металобрухту та електронного лому.

Гігантська хмара їдкого диму від пожежі почала огортати південні квартали Гамбурга. Пожежна служба терміново поширила застережні повідомлення про загрозливі викиди в атмосферу, зокрема через оповіщувальні системи NINA та KatWarn.

Згідно з інструкціями рятувальників, мешканцям районів Гаймфельд, Гарбург, Вільгельмсбург, Шпаденланд, Кірхдорф, Нойаллермьоє і частини Бергедорфа слід зачинити вікна та двері приміщень, вимкнути вентиляційні системи. Попри масштабне задимлення, наразі підвищених рівнів шкідливих речовин не зафіксовано.

На місці події працюють понад 100 пожежників, залучено також підрозділи добровольців з Ейсендорфа, Мармсторфа, Рьоннебурга, Зінсторфа, Нойланда та Моорбурга. Гасінню вогню допомагає пожежний катер “Дрезден”, що качає воду з портового басейну. Полум’я сягає 10 метрів у висоту.

Через потужне виділення диму поліція перекрила прилеглі вулиці та евакуювала працівників сусідніх підприємств. Як запобіжний захід тимчасово припинено судноплавство прилеглої річки Зюдерельба.

Рятувальникам доводиться докладати чималих зусиль, аби розсунути металеву купу кранами та дістатися осередків горіння. Наразі причина пожежі не встановлена. Гасіння ускладнюється величезною кількістю вогненебезпечних матеріалів.

Ситуація залишається непростою, утім перебуває під контролем оперативних служб. Евакуація населення поки що не проводилася.

Джерело: feuerwehrmagazin.de

Читати також:

Пожежа на хімічному підприємстві в Берліні: частину міста огорнула отруйна хмара

Світлина: HamburgNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja