Інформація про доходи депутатів стане більш прозорою

Політична організація Abgeordnetenwatch вимагає більшої прозорості у питанні додаткових доходів депутатів Бундестагу. За їхньою думкою, поточні правила не достатньо відповідають поставленим вимогам. “Це вже хороший початок, але можливість для покращення ще є”, – сказала Ліза Бем з Abgeordnetenwatch.

Бем запевнила, що депутатам слід, також, вказувати додатковий дохід, який становить менше 1000 євро на місяць або 3000 євро на рік. Вона також закликала до створення незалежного контрольного органу.

Разом з Der Spiegel, організація, яка працює над забезпеченням прозорості та доступності інформації в політиці, проаналізувала додаткові доходи 736 депутатів за цей виборчий період. Вони становлять близько 25 мільйонів євро.

Der Spiegel відзначає, що доходи різних депутатів обчислюються різними методами, що ускладнює порівняння. Так, вони можуть включати брутто-зарплати, обороти компаній, гонорари за виступи, відшкодування витрат на подорожі, чи навіть прибуток від бізнесу. Нині депутати повинні надавати детальну інформацію про додаткові доходи, коли вони перевищують 1000 євро на місяць або 3000 євро на рік.

До цього, доходи вказувалися в десяти шкалах, що було менш точно. Зараз, якщо депутат отримує більше 250 000 євро, то ми точно знаємо цю суму, на відміну від минулих часів, коли цифри додаткового доходу могли становити понад мільйон євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja