Президент України Зеленський планує відвідати Німеччину

В німецьких ЗМІ з’явилася інформація, що президент України Володимир Зеленський наприкінці наступного тижня здійснить свій другий візит до Німеччини з початку російського вторгнення в Україну.

За інформацією видання Tagesspiegel, Зеленський відвідає Німеччину наприкінці наступного тижня, ймовірно у рамках Мюнхенської конференції з безпеки, яка проходитиме 16-18 лютого.

Голова конференції Крістоф Хойсген повідомив, що організатори запросили Зеленського взяти участь, однак чи приїде він – поки невідомо. Минулого року Зеленський виступив на конференції з промовою в режимі відеозв’язку.

Очікується, що під час цього візиту Зеленський зустрінеться з канцлером Олафом Шольцом, як і під час свого першого візиту до Німеччини у травні минулого року. Тоді Зеленський отримав Премію Карла Великого.

Німеччина є одним з лідерів у підтримці України у війні з Росією. Вона постачає Києву стільки ж зброї, скільки всі інші країни ЄС разом узяті. Крім того, Німеччина веде переговори з Україною щодо надання додаткових гарантій безпеки. Минулого року лідери G7 пообіцяли допомогти Україні модернізувати збройні сили та підтримувати країну доти, доки її заявка на вступ до НАТО не буде схвалена.

Отже, під час свого візиту до Німеччини очікується, що Зеленський обговорить подальшу військову допомогу Україні та гарантії її безпеки. Деталі візиту поки тримаються в таємниці з міркувань безпеки.

Читати також:

Україні потрібна подальша мобілізація для поповнення втрат – німецький генерал

Уряд Німеччини профінансує будівництво центру протезування у Львові

До лав Бундесверу хочуть залучити військовослужбовців без німецького громадянства

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja