Німеччина підтримає зміни у міграційному законодавстві ЄС

Комісія ЄС розглядає можливість перенесення прийняття рішень з отримання можливості вїзду на зовнішні кордони країн членів, аби тримати міграційні потоки під більш пильним контролем. За словами міністерки закордонних справ Німеччини Анналени Бербок, винятком стануть соціально незахищені особи.

«Сім’ї з дітьми мають бути винятком, ніхто не повинен затримуватись в таких процедурах більше ніж кілька тижнів, і що “основне право на притулок” має бути доступним», – зауважила Анналена Бербок 

Плани зустріли критику від недержавних організацій та церков. У травні понад 50 НДО спільно закликали уряд Німеччини зупинити плани ЄС, попереджаючи про порушення права на притулок на рівні законодавста ЄС.

Майбутня зустріч міністрів внутрішніх справ ЄС 8 червня слугує тлом для цих дебатів. Серед інших заходів для запобігання незаконному перетину зовнішніх кордонів, попередні оцінки заявок на притулок, проведені або в приймальних пунктах на кордонах, які ще потрібно створити, або навіть у третіх країнах поза ЄС, також будуть обговорюватися на цій зустрічі. Під час сесії можуть бути визначені інші країни як так звані безпечні країни походження.

Згідно з пропозицією, яка буде обговорюватись у четвер, Комісія ЄС щорічно визначатиме, скільки біженців потрібно перерозподілити, і кожна країна-член зобов’язується прийняти певну кількість. Ті, хто приймають менше біженців, мають вносити інший внесок, можливо, компенсаційні платежі до країн, які переживають найбільше навантаження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja