Оренда житла у передмісті мегаполісів Німеччини зростає

На околицях оренда житла зазвичай завжди нижча порівняно з цінами на житло в містах, проте в залежності від останнього грошова різниця може суттєво різнитись.

За результатами аналізу, опублікованого порталом ImmoScout24, найбільше зменшилося потенційна економічна вигода переїзду з 2022 року на 2023 рік. Як повідомили, минулого року за відстанню від 16 до 30 кілометрів від центру Берліна все ще можна було заощадити 13,7% на орендній платі, але ця різниця в поточному році зменшилася до 8,3%. Якщо минулого року для квартири площею 70 квадратних метрів в передмісті орендна плата на рік становила на 1680 євро менше, ніж у центрі міста, то ця можливість заощадження зменшилася до 1033 євро відповідно.

Причиною цього є те, що ціни на оренду поза столицею зросли сильніше, ніж у центрі міста.

Ситуація схожа у Штутгарті, ціновий діапазон оренди на відстані від 76 до 100 кілометрів протягом останній рік зменшився на понад 4%.

Орендарі житла в передмістях Кельна, навпаки, можуть побачити збільшення можливостей заощадження на 10% на відстані від 31 до 100 кілометрів від міста порівняно з попереднім роком. Причиною цього є те, що ціни на оренду в центрі міста зросли значно сильніше, ніж в передмістях.

Якщо орендарі готові жити на відстані від 76 до 100 кілометрів від центру міста, вони можуть очікувати можливого заощадження майже 47%, наприклад, в Мюнхені. У центрі Мюнхена оренда за квадратний метр в середньому становить 20,03 євро, тоді як квартири на відстані до 100 кілометрів пропонуються в середньому за 10,65 євро за квадратний метр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja