Підробки в моді: Європа купує більше фальшивих брендів

Європейські споживачі все більше купують підроблених товарів. Такі висновки зробило Управління ЄС з питань інтелектуальної власності (EUIPO), наголошуючи на рості популярності фальсифікації продукції.

Понад 13% європейців свідомо купують підробки – це на 8% більше, ніж у 2020 році. Особливо часто це роблять молоді люди 15-24 років – 26% з них купували підробки, що на 16% більше, ніж три роки тому.

“Нам потрібно більше працювати над захистом прав споживачів”, – заявив Крістіан Архамбо, виконавчий директор EUIPO. За його словами, підробки стають популярними через свою доступність.

У Німеччині лише 10% громадян купували підроблену продукцію минулого року. Але і тут цей показник зростає: у попередньому опитуванні таких було лише 4%.

У Болгарії, Іспанії, Ірландії, Люксембургу та Румунії покупка підробок перевищує середнє значення по ЄС. Проте у Фінляндії купують найменше фальшивих товарів – тільки 8% населення.

Товарне піратство – це великий бізнес, який підтримується злочинними групами. 80% європейців розуміють це, але третина все одно вважає допустимим купувати підроблені товари, особливо це поширено серед молоді.

Про онлайн-контент: 80% європейців проти порушення права інтелектуальної власності і готові передплачувати легальні онлайн ресурси. Але, якщо контент недоступний легальним шляхом, 65% вважають нормальним його завантаження з піратських джерел. 14% зізналися, що так робили протягом останніх 12 місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja